Studio Web

Projektowanie Stron Internetowych

Cieszę się że tu jesteś !

usługi

Strony WWW

Tworzenie stron internetowych z indywidualnym projektem układu graficznego od czystej karty lub restyling istniejącej witryny.

Responsive Design

Strony Internetowe
E-commerce
Blog

SEO

Naturalne lub płatne pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania.

wybrane projekty

Lido Celeste
Lido Bandiera
B&B Il Girasole
Cristallo Auto
Furlan Trade
Seic Impianti
Max Zoo
Clima&Clima
My Custom Shirt
Cook Risto Pub
B&B - Risto Ricomincio da Tre
Cross Comunicazione

bezpłatna wycena

Strona Internetowa Statyczna

Statyczna strona internetowa charakteryzuje się wykorzystaniem języka znaczników, który umożliwia tworzenie wysoce wydajnych stron internetowych pod względem czasu ładowania, ponieważ wszystkie informacje są zawarte w samej stronie, bez konieczności interakcji z bazami danych. Dlatego dla każdej jednostki informacji tworzona jest pojedyncza strona internetowa. Właśnie z tego powodu są one mniej elastyczne pod względem aktualizacji i konserwacji w ogólności, wymagając nawet w przypadku drobnych zmian interwencji technika, który jest w stanie poruszać się po kodzie strony. Stron statycznych używa się zazwyczaj do tworzenia witryn "wizytówek".

Strona Internetowa Dynamiczna

Podstawową cechą dynamicznej strony internetowej jest interakcja strony z bazą danych, która zawiera informacje do przedstawienia. Nie wystarczy użyć języka znaczników, aby to osiągnąć, konieczne będzie użycie języka, który umożliwia interakcję z bazą danych. W takim przypadku informacja nie jest zawarta bezpośrednio na stronie internetowej, ale jest pobierana z bazy danych w czasie rzeczywistym po żądaniu użytkownika. Prowadzi to do wydłżenia czasu reakcji, ponieważ istnieje interakcja między stroną internetową a bazą danych. Jednocześnie jednak będzie znaczna przewaga pod względem elastyczności w aktualizowaniu i utrzymywaniu strony. Każdy użytkownik za pomocą panelu kontrolnego będzie mógł dokonać modyfikacji. Strony dynamiczne są dobrym wyborem w przypadku e-commerce, blogu, portalu informacyjnego itp.

Przesyłanie formularzy oznacza zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z przepisami o ochronie prywatności. Zgodnie z art. 13 dekretu z mocą ustawy nr. 196/2003 informujemy, że będziesz traktowany z zachowaniem najwyższej poufności i zgodności z prawem. Zgodnie z dekretem ustawodawczym nr. 196/2003 wraz z późniejszymi zmianami, oświadczam, że przeczytałem informacje i zezwalam na przetwarzanie moich danych osobowych w wyżej wymienionych informacjach.

Typ Strony Internetowej:Opcje:

Domena
Hosting
Standardowy formularz kontaktowy
Spersonalizowany formularz
Galeria foto
Serwis fotograficzy
Strona wielojęzyczna
Sekcja News
E-Commerce
Blog
Integracja opcji płatności
Integracja opcji dostawy

Ilość stron:

Detale:błędny format

Kod bezpieczeństwa

Shot in Nature

Galeria Fotograficzna

Kontakty

Freelance Web Designer Agata Latko

Telefon komórkowy:

(IT) +39 329 71 63 577

(PL) +48 731 956 223

Email

info@latkodesign.com

Adres

04023 Formia (LT), WŁOCHY